Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Ramki aluminiowe - FEST

Ramki aluminiowe - FEST »Dodano - 30.07.2023

Firma FEST to producent nóżek meblowych. Jakie nózki produkujemy? Otóż opcji jest kilka, ale najważniejsze wymienimy poniżej:Nóżki meblowe z funkcją regulacji, które są bardzo praktycznym rodzajem nóżek. Można regulować pod względem wysokości. Regulacja odbywa się zazwyczaj za pomocą śrub lub wkładek regulacyjnych. Dzi... zobacz szczegóły wpisu »

Dilectro - rozwiązania dronowe

Dilectro - rozwiązania dronow »Dodano - 18.07.2023

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych bezzałogowych systemów powietrznych oraz ich integracji. Nasza oferta obejmuje również szkolenia z zakresu obsługi i latania UAV oraz programów dronowych. W Dilectro zatrudniamy doświadczonych instruktorów, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces nauki, p... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenia językowe dla firm Warszawa - British School ICT

Szkolenia językowe dla firm W »Dodano - 29.06.2023

Szkoła językowa British School ICT to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą sprawnie komunikować się w języku angielskim. Nasze podejście jest całkowicie indywidualne, dzięki czemu harmonogram zajęć oraz program nauczania są dostosowane do potrzeb klientów, wliczając w to branżowe słownictwo. Zarówno międzynarodow... zobacz szczegóły wpisu »

Nauka Języka Niemieckiego. Szkoła Językowa Fokus Szczecin

Nauka Języka Niemieckiego. Sz »Dodano - 17.06.2023

Nauka języka niemieckiego to bardzo dobry pomysł na inwestycję w edukację. W Szczecinie można uczyć się języka niemieckiego w wielu szkołach językowych. Szkoła Języków Obcych Fokus Szczecin oferuje kursy języka niemieckiego na pięciu poziomach. Stosujemy popularną metodę komunikacyjną kładącą akcent na naukę mówienia. ... zobacz szczegóły wpisu »

Nowoczesny niemiecki intensywnie online

Nowoczesny niemiecki intensyw »Dodano - 26.03.2022

Język niemiecki językiem ojczystym dla przeszło 90 milionów ludzi. Mieszkają oni a w szczególności w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii. Językiem niemieckim posługują się także społeczność Belgii, Liechtensteinu, północnych Włoch i również Luksemburga. Z wyjątkiem osób, których językiem ojczystym jest niemiecki jest wc... zobacz szczegóły wpisu »

Energia samorządu

Energia samorządu »Dodano - 02.11.2021

Odnawialna energia samorządu to obszerny temat, obejmujący sporo rozmaitych kwestii. Co znacznie więcej, nowe decyzje i propozycje bezustannie się pojawiają, to właśnie dlatego trudno odnaleźć wszystkie informacje. Z pomocą przychodzą strony internetowe, takie jak www. energiasamorzadu. pl, pozwalające na przeglądanie ... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy języka angielskiego

Kursy języka angielskiego »Dodano - 26.10.2021

Chcesz rozwinąć swoją wiedzę o nowy język obcy? W szkole językowej Perfect OK jest to możliwe! Prowadzimy kursy semestralne oparte o jedynka z 10 możliwych do wyboru języków obcych takich jak Niemiecki, Angielski, Japoński czy Rosyjski w dwóch opcjach zajęć, 48 a także 60 godzin. Kursy trwają od października do czerwca... zobacz szczegóły wpisu »

Projekt przyszły programista

Projekt przyszły programista »Dodano - 23.02.2021

Programowane jest toż coś, co na pewno daje wiele satysfakcji. Możemy stworzyć dajmy na to program, który będzie wyjątkowo przydatny innym osobom. Jeśli planowalibyście spróbować swoich sił oraz móc działać w owym zwodzie to wyróżniamy projekt przyszły programista, który jest wskazany konkretnej grupie osób. Tak rzeczy... zobacz szczegóły wpisu »

Projekt przyszły programista

Projekt przyszły programista »Dodano - 23.02.2021

Poszukując pracy zależy nam na tym, żeby dawała nam ona satysfakcję. Dzięki temuż nie będzie to tylko nasz obowiązek, ale też może również pasja życiowa. Właśnie to sprawia, iż aktualnie sporo osób śni o tym by pozostać programistami. Niewłaściwie się uważa, że jest to możliwe tylko wtedy, jak ukończymy studia w tym, a... zobacz szczegóły wpisu »

Perspektywy zawodowe

Perspektywy zawodowe »Dodano - 23.12.2020

Zapisz się na studia z projektowania ubioru, studia aktorskie, na kursy rysunku czy fotografii Kraków! Weź udział w rekrutacji KSA, czyli Krakowskiej Szkoły Artystycznej - otrzymaj najlepsze perspektywy zawodowe! W ofercie KSA znajdziesz różnorodne warsztaty, szkolenia czy studia. Perspektywy zawodowe zapewni Ci uczest... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne przedszkole Jabłonna

Profesjonalne przedszkole Jab »Dodano - 08.12.2020

Niepubliczne przedszkole Misio ma własną siedzibę w Warszawie. Zostało założone w 2002 roku. Przedszkole posiada dwa oddziały, jeden z nich znajduje się przy ulicy Modlińskiej 248 D, a druga przy ulicy Modlińskiej 285 B. Przedszkole działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Do przedszkola uczęszczają dzieci z Tarchomina,... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: