Kategoria: Edukacja i nauka

Edukacja i nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

Wymiana baterii w zegarkach Warszawa Ochota

Wymiana baterii w zegarkach W »Dodano - 31.01.2022

Zmiana paska, zakup i zmiana bransolety, wymiana baterii w zegarkach Warszawa Ochota a także inne naprawy obejmujące zegarki naręczne, zegary ścienne, budziki znaleźć można w ofercie profesjonalnego zegarmistrza z Warszawy - Pani Monika Antas prowadzi zakład zegarmistrzowski od wielu i lat i świadczy usługi na najwyższ... zobacz szczegóły wpisu »

Nowoczesny niemiecki intensywnie online

Nowoczesny niemiecki intensyw »Dodano - 26.03.2022

Język niemiecki językiem ojczystym dla przeszło 90 milionów ludzi. Mieszkają oni a w szczególności w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii. Językiem niemieckim posługują się także społeczność Belgii, Liechtensteinu, północnych Włoch i również Luksemburga. Z wyjątkiem osób, których językiem ojczystym jest niemiecki jest wc... zobacz szczegóły wpisu »

Energia samorządu

Energia samorządu »Dodano - 02.11.2021

Odnawialna energia samorządu to obszerny temat, obejmujący sporo rozmaitych kwestii. Co znacznie więcej, nowe decyzje i propozycje bezustannie się pojawiają, to właśnie dlatego trudno odnaleźć wszystkie informacje. Z pomocą przychodzą strony internetowe, takie jak www. energiasamorzadu. pl, pozwalające na przeglądanie ... zobacz szczegóły wpisu »

Kursy języka angielskiego

Kursy języka angielskiego »Dodano - 26.10.2021

Chcesz rozwinąć swoją wiedzę o nowy język obcy? W szkole językowej Perfect OK jest to możliwe! Prowadzimy kursy semestralne oparte o jedynka z 10 możliwych do wyboru języków obcych takich jak Niemiecki, Angielski, Japoński czy Rosyjski w dwóch opcjach zajęć, 48 a także 60 godzin. Kursy trwają od października do czerwca... zobacz szczegóły wpisu »

Projekt przyszły programista

Projekt przyszły programista »Dodano - 23.02.2021

Programowane jest toż coś, co na pewno daje wiele satysfakcji. Możemy stworzyć dajmy na to program, który będzie wyjątkowo przydatny innym osobom. Jeśli planowalibyście spróbować swoich sił oraz móc działać w owym zwodzie to wyróżniamy projekt przyszły programista, który jest wskazany konkretnej grupie osób. Tak rzeczy... zobacz szczegóły wpisu »

Projekt przyszły programista

Projekt przyszły programista »Dodano - 23.02.2021

Poszukując pracy zależy nam na tym, żeby dawała nam ona satysfakcję. Dzięki temuż nie będzie to tylko nasz obowiązek, ale też może również pasja życiowa. Właśnie to sprawia, iż aktualnie sporo osób śni o tym by pozostać programistami. Niewłaściwie się uważa, że jest to możliwe tylko wtedy, jak ukończymy studia w tym, a... zobacz szczegóły wpisu »

Perspektywy zawodowe

Perspektywy zawodowe »Dodano - 23.12.2020

Zapisz się na studia z projektowania ubioru, studia aktorskie, na kursy rysunku czy fotografii Kraków! Weź udział w rekrutacji KSA, czyli Krakowskiej Szkoły Artystycznej - otrzymaj najlepsze perspektywy zawodowe! W ofercie KSA znajdziesz różnorodne warsztaty, szkolenia czy studia. Perspektywy zawodowe zapewni Ci uczest... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne przedszkole Jabłonna

Profesjonalne przedszkole Jab »Dodano - 08.12.2020

Niepubliczne przedszkole Misio ma własną siedzibę w Warszawie. Zostało założone w 2002 roku. Przedszkole posiada dwa oddziały, jeden z nich znajduje się przy ulicy Modlińskiej 248 D, a druga przy ulicy Modlińskiej 285 B. Przedszkole działa pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Do przedszkola uczęszczają dzieci z Tarchomina,... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła Policji Piła

Szkoła Policji Piła »Dodano - 23.11.2020

Nowoczesny świat zapewnia każdemu wiele możliwości. Wszyscy mogą spróbować na nim swych sił. Kiedyś tak nie było. Takowa sytuacja głównie następowała spośród podziału na klasy, ewentualnie warstwy społeczne. Dziś w większości krajów zmierza się do równości i najważniejsza staje się otwartość. Dlatego jeśli ktoś chciałb... zobacz szczegóły wpisu »

Szkolenie BHP Warszawa

Szkolenie BHP Warszawa »Dodano - 16.11.2020

Profesjonalne szkolenie BHP Warszawa oferuje firma specjalizująca się w ich organizacji i prowadzeniu. Firmy które chcą przeprowadzić okresowe szkolenia BHP mogą skontaktować się z firmą Aktyw z Warszawy, woj. mazowieckie - w firmie tej znajdą profesjonalnie prowadzone szkolenie BHP Warszawa, szkolenie ppoż. czy kurs p... zobacz szczegóły wpisu »

Profesjonalne korepetycje z angielskiego Rzeszów

Profesjonalne korepetycje z a »Dodano - 31.10.2020

Przedsiębiorstwo Promar to nowoczesne centrum edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych usytuowane w Rzeszowie a także wyspecjalizowane w nauczaniu języków obcych. Główne fundamenty działalności Promar obejmują szkołę języków obcych, przedszkole anglojęzyczne a także dwujęzyczną szkołę podstawową z wykładowym języki... zobacz szczegóły wpisu »

Edukacja i nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
CAPTCHA Image
Przeładuj token
Token: