Prywatne przedszkole Wrocław

Prywatne przedszkole ToTutaj z Wrocławia jest przestronnie dopasowane do potrzeb dzieci. Mamy sale stworzone z myślą o pociechach i do nich dopasowane - przestronny i duży ogród a także ogródek z warzywami, w którym Twoja pociecha może uczyć się i poznawać świat roślin. Dzieciom w naszym przesszkolu oferujemy smaczne, zdrowe „domowe” pożywienie z możliwością dopasowania go do indywidualnych potrzeb dziecka - profesjonalną kadrę, dla której praca z dziećmi daje radość. Zorientowani jesteśmy na rozwój emocjonalny i społeczny każdego przedszkolaka w oparciu o podstawę programu wychowania przedszkolnego uznany przez ministra edukacji, a dodatkowo prowadzimy dla dzieci lekcje angielskiego.

Oceń stronę

Ocena: 3.9/10 (52 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Jazdy Doszkalające Warszawa Bemowo

Jazdy Doszkalające Warszawa B »Dodano - 08.11.2018

Współcześnie posiadamy mnóstwo udogodnień. Na pewno warto spośród nich korzystać. Dzięki nim mnóstwo czynności wykonuje się szybko oraz co ważne można zrobić jak najwięcej. Na pewno innowacyjna technologia wpłynęła znacząco na przemieszczanie się. Postęp transportu spowodował, iż można jeździć tak rzeczywiście kiedy si... zobacz szczegóły wpisu »

Opiekun medyczny Rzeszów

Opiekun medyczny Rzeszów »Dodano - 13.11.2018

Szkoły policealne dają sposobność rozwoju wszystkim tym, którzy pragną kontynuować naukę, ale nie na studiach wyższych. Pozwalają bowiem nabyć konkretne i również pożądane na rynku umiejętności. Niepubliczna Szkoła Biznesu kształci na popularnych kierunkach - terapeuta zajęciowy, asystentka stomatologiczna, technik den... zobacz szczegóły wpisu »

Angielski Wrocław małe grupy

Angielski Wrocław małe grupy »Dodano - 25.09.2018

Queen's School of English, oferuje naprawdę wysoki standard nauki, profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego z uczniów a także nauka w ciekawych warunkach. Angielszczyzna prowadzony jest na bardzo różnorodnych poziomach, za sprawą czego każdy ma możliwość wybrać ofertę, dzięki której w mgnieniu oka oraz skut... zobacz szczegóły wpisu »

Dobre liceum Nowy Sącz

Dobre liceum Nowy Sącz »Dodano - 17.11.2018

Zespół Szkół Katolickich im. bł. P. J. Frassati łączy w sobie 2 typy placówek. Pierwszą z nich jest szkoła katolicka ogólnokształcąca. Pozwala to na skuteczniejsze przygotowanie do Matury, ponieważ skupia uwagę szczególnie na przedmiotach maturalnych, a nie zajęciach z przedmiotów dodatkowych. Kolejną dostępną opcją są... zobacz szczegóły wpisu »

Muzyczna.pl - prywatna szkoła muzyczna Katowice.

Muzyczna.pl - prywatna szkoła »Dodano - 12.10.2018

Prywatna Muzyczna Szkoła Podstawowa “Elementarz” w Katowicach to miejsce stworzone przez wielkich pasjonatów muzyki i grania na najróżniejszych instrumentach. Swoją pasję do muzyki, do grania, do śpiewania pragniemy dostarczyć następnym pokoleniom, wobec tego zapraszamy do zapisywania swoich pociech do naszej placówki ... zobacz szczegóły wpisu »

Podstawy j. francuskiego online

Podstawy j. francuskiego onli »Dodano - 29.02.2020

Bez liczb nie wyobrażamy sobie normalnego funkcjonowania. I nic nie poradzimy na zdarzenie, że liczby okrążają nas, a w czasie poznawania języka, są one jego nierozłącznym elementem. Da się nie umieć pojęć medycznych w języku francuskim, ale liczby są nierozerwalnym elementem nauki, bez której nie zdołamy w dialogu. Wi... zobacz szczegóły wpisu »

Blog

Blog »Dodano - 11.09.2020

Dążenie za własnymi pasjami jest jedną z najwspanialszych tras jakie można obrać w życiu. Wiadomym jest również fakt, że nie jest łatwo podążać takimi drogami. Gdyż jeśli chce się coś zrobić to niejednokrotnie potrzeba liczyć się z ogromem wyrzeczeń. Na pewno, iżby coś mieć to trzeba coś dać. Jest to całkowicie natural... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła Policji Piła

Szkoła Policji Piła »Dodano - 23.11.2020

Nowoczesny świat zapewnia każdemu wiele możliwości. Wszyscy mogą spróbować na nim swych sił. Kiedyś tak nie było. Takowa sytuacja głównie następowała spośród podziału na klasy, ewentualnie warstwy społeczne. Dziś w większości krajów zmierza się do równości i najważniejsza staje się otwartość. Dlatego jeśli ktoś chciałb... zobacz szczegóły wpisu »

Perspektywy zawodowe

Perspektywy zawodowe »Dodano - 23.12.2020

Zapisz się na studia z projektowania ubioru, studia aktorskie, na kursy rysunku czy fotografii Kraków! Weź udział w rekrutacji KSA, czyli Krakowskiej Szkoły Artystycznej - otrzymaj najlepsze perspektywy zawodowe! W ofercie KSA znajdziesz różnorodne warsztaty, szkolenia czy studia. Perspektywy zawodowe zapewni Ci uczest... zobacz szczegóły wpisu »

Szkoła języków obcych dla firmy

Szkoła języków obcych dla fir »Dodano - 10.04.2024

Teachersteam to niezrównana firma języków obcych, która nie tylko oferuje wszechstronne kursy językowe dla firm, ale także szeroki wachlarz usług adresowanych do przedsiębiorstw rodzinnych, korporacji i sektora publicznego. W naszej ofercie znajdziesz trzy główne formy szkoleń językowych, które mogą być elastycznie dos... zobacz szczegóły wpisu »