Delta-CAD – druk 3D

Delta-CAD świadczy profesjonalne usługi druku 3D. Oferujemy wybór różnych technologii (MJF, SLA/LFS, FDM) i szeroki wachlarz materiałów (sztywne polimery, elastyczne polimery, materiały inżynieryjne, materiały dentystyczne/medyczne, żywice standardowe, żywice odlewnicze, żywice inżynieryjne, żywice dentystyczne). Wykonujemy bezpłatną wycenę – wystarczy przesłać model.
Ponadto świadczymy usługi skanowania 3D wysokiej klasy certyfikowanym skanerem optycznym ATOS Compact Scan oraz usługi z zakresu inżynierii odwrotnej.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej: https://delta-cad.com/

Oceń stronę

Ocena: 5.3/10 (4 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Grafikanaszkle.com.pl

Grafikanaszkle.com.pl »Dodano - 28.02.2017

Mateo Design to pracownia szklarska, która ma spore doświadczenie, profesjonalną ekipę, a na dodatek nowoczesny sprzęt. I to wszystko powoduje, że jeśli jesteście Państwo zainteresowani w tym momencie grafika na szkle, jak najbardziej kontakt z pracownią, którą prowadzimy jest wielce wskazany. Tego typu balustrady szkl... zobacz szczegóły wpisu »

Nawozy

Nawozy »Dodano - 09.11.2018

Zainteresowania z pewnością w zasadniczy sposób wpływają na ludzi. Tak naprawdę, jeśliby społeczeństwo nie było zainteresowane niczym to przecież nie moglibyśmy liczyć na tak wielki postęp jak toż jest dzisiaj. Na pewno dziedziną godną uwagi jest ogrodnictwo. Jest toż jeden z działów nauk rolniczych. Zajmuje się on hod... zobacz szczegóły wpisu »

Szkło hartowane

Szkło hartowane »Dodano - 22.06.2019

Myślisz, że najwyższy czas rozejrzeć się za nowym lustrem? Skutkiem tego dobrze się składa, lustra znajdują się w naszej propozycji. Być może pojawiło się pytanie, dlaczego warto zapoznać się z naszymi propozycjami? Na pewno istotne znaczenie ma to, że gwarantujemy wiedzę a także doświadczenie (nie od dziś wiadomo, że ... zobacz szczegóły wpisu »

Blog pisarski

Blog pisarski »Dodano - 17.05.2021

Warto posiadać wszelkie pasje. Wówczas nie jesteśmy zdani na nudę ani rutynę, skoro nasze hobby nadaje życiu sens oraz sprawia, iż w oczach kolejnych ludzi jesteśmy niezwykle interesujący. Często możemy wykorzystać na tymże, że inni ludzie dzielą się spośród nami własnymi pasjami. Tak jest na przykład w przypadku pisar... zobacz szczegóły wpisu »

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne »Dodano - 24.08.2021

Posiadanie własnej działalności gospodarczej powiązane jest z dużą odpowiedzialnością. Na pewno to właściciel za wszystko odpowiada i ponosi nie wyłącznie największe zyski, ale musi także liczyć się ze stratami. Ewidentnie istotnym aspektem we właściwym funkcjonowaniu firmy jest zintegrowany zespół. Ludzie jacy mało si... zobacz szczegóły wpisu »

Alkomaty

Alkomaty »Dodano - 30.05.2022

Ogromna ilość udogodnień występuje w nowoczesnym świecie. To dzięki nim ludzie nie muszą wkładać wiele wysiłku lub mogą swobodnie zaoszczędzić czas. Tak jeszcze dzieje się w przypadku dokonywania zakupów. Niegdyś, ażeby coś posiadać trzeba było wyjść z domu i niestety nie miało się pewności, iż uzyska się dany produkt.... zobacz szczegóły wpisu »

Cennik usług ogrodniczych

Cennik usług ogrodniczych »Dodano - 08.07.2022

Profesjonalne usługi ogrodniczeW globie owładniętym poprzez stres oraz przygnębiające uczucie zmęczenia należy wyjątkowo zwracać uwagę na swe samopoczucie. Doskonałym sposobem na poprawę jakości życia będzie piękny ogród, jaki pomoże założyć działalność Heptus. Gwarancją najwyższej jakości proponowanych usług ogrodnicz... zobacz szczegóły wpisu »

Obrazy na zamowienie

Obrazy na zamowienie »Dodano - 11.07.2022

Sztuka to realizacja artystyczna jaka może przyjmować różnorodną strukturę. W niej wykorzystuje się różnorodne materiały, narzędzia, zaś dodatkowo techniki. Ona tak do końca jest niezdefiniowana. Na pewno nie jest określona czasowo oraz koncepcyjnie, panuje w niej całkowita swoboda. Liczy się rezultat. Oczywiście można... zobacz szczegóły wpisu »

Opakowania eko - fefco.pl

Opakowania eko - fefco.pl »Dodano - 19.03.2023

OPAKOWANIA JAWORZNO to firma zapewniająca dostęp do katalogu FEFCO – świetnego rozwiązania powodującego redukcję kosztów projektu opakowania. To katalog mający zastąpić skomplikowane opisy konstrukcji opakowań z tektury prostymi symbolami powszechnie rozumianymi. W katalogu FEFCO znaleźć więc można opisy opakowań EKO, ... zobacz szczegóły wpisu »

Opinie airmax

Opinie airmax »Dodano - 31.03.2023

Dostęp do Internetu w wszystkim przypadku nie jest już niczym szczególnym. Rzadkością są gospodarstwa domowe, w których nie go brakuje. Dzięki działalności w świecie internetowym udaje się:- pracować, - rozwijać swe pasje, - odrabiać zadania domowe, - studiować, - rozmawiać wirtualnie ze znajomymi, - nawiązywać nowe zn... zobacz szczegóły wpisu »