Park śląski

Nie da się zatrzymać, bądź cofnąć czasu. Jest tu i teraz. Oznacza niniejsze, że trzeba czerpać z chwili. Mówi się, iż ''nie ma czasu do stracenia''. Jeśli coś przejdzie to w żaden sposób nie można do tego wrócić, by coś odmienić. Dzięki fotografii możliwe jest uchwycenie czegoś, co za jakiś czas ulegnie przemianie. Dotyczy to nie jedynie ludzi, ale również natury. Ona wespół z przemijającym czasem wygląda inaczej. W szczególności Park Śląski fotografie to miejsce zasługujące na uwagę. Odmiennie to Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku im. gen. Jerzego Ziętka (WPKiW). Mieści się w Chorzowie oraz zajmuje 535 ha. Należy do jednych z największych umieszczonych w Europie. Inna jego nazwa to zielone płuca Górnego Śląska. To miejsce zapewnia każdemu sporo szans na wspaniałe spędzenie czasu. Zachwyca przede wszystkim swym krajobrazem. Mogą go Państwo podziwiać wchodząc tu: parkslaski. blogspot. com. Zdjęcia wykonał miłośnik Parku Śląskiego określający się jako ''Zwykły szary obywatel''. Uchwycił go z rozmaitych perspektyw o każdej porze roku.

Oceń stronę

Ocena: 1.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Prezentomat.pl

Prezentomat.pl »Dodano - 22.04.2017

Poszukujecie wyjątkowego prezenty dla ukochanej sobie osoby? Na pewno zawsze takowe poszukiwania zabierały Wam wiele czasu. Ciężko albowiem sprezentować komu coś, czego jeszcze nie ma. Przeważnie kończy się to tym, że rezygnujemy oraz kupujemy jak zawsze kwiatki albo praliny. Jednakże sprawia to, iż jesteśmy kolejnym z... zobacz szczegóły wpisu »

Www.dobry-program-pit.pl

Www.dobry-program-pit.pl »Dodano - 12.10.2018

Deklaracja podatkowa którą jest PIT-37 należy do najczęściej wykonywanych przez Polaków, a ich liczba co roku toż około 16 milinów. Każdy kto osiąga przychód posiadając np. umowę o pracę, świadczenia rentowne, emerytalne, ewentualnie przedemerytalne albo stypendium oraz zasiłek z ubezpieczenia społecznego, bądź wszelki... zobacz szczegóły wpisu »

Zamów kuriera

Zamów kuriera »Dodano - 09.11.2018

Zatrzęsienie rodzin z takich, bądź kolejnych przyczyn żyje nadzwyczaj daleko od siebie. Z gwarancją odległość zdecydowanie zmniejsza ich kontakty. W takich sytuacjach ludzie nierzadko czerpią z darów współczesnej technologii. Dzisiaj do komunikacji na odległość mamy przeznaczonych wiele narzędzi. Kiedyś używano raptem ... zobacz szczegóły wpisu »

Hydraulicyszczecin.cba.pl

Hydraulicyszczecin.cba.pl »Dodano - 19.10.2018

Na pewno nie można bagatelizować własnych obowiązków. Zwłaszcza dotyczy toż domu, bądź mieszkania, w jakim przebywamy. Trzeba liczyć się z tymże, iż wyposażenie nie jest nieskazitelne. Oznacza to, iż prędzej, czy później jakaś rzecz albo urządzenie może ulec uszkodzeniu. Szczególną uwagę należy zwracać na wszelakie ins... zobacz szczegóły wpisu »

Ozonowanie warszawa

Ozonowanie warszawa »Dodano - 13.09.2020

Dorabianie się nie jest łatwą sprawą. Gdyż w niniejszej sytuacji trzeba liczyć się z całym mnóstwem wyrzeczeń, a także przede wszystkim odkładaniem pieniędzy i gromadzeniem wszelkiego rodzaju dóbr materialnych. Choć jak najbardziej warto mieć coś w życiu. Gdyż dzięki temuż człowiek czuje się stabilniej oraz ma świadomo... zobacz szczegóły wpisu »

Architekt Wnętrz - Poznań

Architekt Wnętrz - Poznań »Dodano - 17.12.2020

Piękno jest pojęciem relatywnym. Wszelki spośród nas posiada inne wrażenia estetyczne. Wszystko zależne jest od takiego które kto posiada preferencje. Poza takim zupełnie inaczej patrzy się na piękno w nawiązaniu do wizerunku, natury, lub domu. Z całkowitą rzetelnością aranżacja wnętrz nie należy do najprostszych. Dzie... zobacz szczegóły wpisu »

Http://retrostacja.pl

Http://retrostacja.pl »Dodano - 22.01.2021

Motoryzacja jest dziedziną szczególnie imponującą. Na rynek praktycznie każdego dnia wchodzą nowe modele samochodów. Fascynują one swą funkcjonalnością i estetyką. Ludzie stawiają na nowoczesność i przeto też producenci udoskonalają swoje auta. Choć są takowe osoby, jakie lubią klasykę. Dla owych wszystkich zalecamy re... zobacz szczegóły wpisu »

Fotograf ślubny stargard

Fotograf ślubny stargard »Dodano - 30.06.2021

Miłość zupełnie nie jest wyłącznie uczuciem. To przede wszystkim świadoma decyzja. Naturalnym jest, że na jakąś świadomość potrzeba jest czasu. Aczkolwiek potrzeba zaczekać na tę prawdziwą miłość. Tu najważniejsze jest, ażeby 2 osobom na sobie zależało. Zupełnie inaczej zawsze będzie coś nie w porządku. Ludzie niejedno... zobacz szczegóły wpisu »

Kurs skałkowy

Kurs skałkowy »Dodano - 26.04.2022

Postęp jest niezwykle istotny. Dzięki niemu człowiek staje się jeszcze to znakomitszy. Dlatego warto inwestować w siebie. Poświęcenie tylko sobie uwagi przyniesie zawsze zysk. Jeżeli ma się do czegoś zdolności to jak najbardziej należy iść w tym kierunku. Wszystkim uwielbiającym sport rekomendujemy kurs skałkowy dzięki... zobacz szczegóły wpisu »

Cukrzyca ciążowa

Cukrzyca ciążowa »Dodano - 16.11.2022

Człowiek, który nie uważa na siebie naraża się na wiele niebezpieczeństw. Głównie zagrożenie tworzy dla zdrowia. Ludzki organizm naprzeciw pozorom jest kruchy. Niezwykle prosto o infekcje, albo choroby. Zwłaszcza jest się narażonym w czasie jesienno-zimowym. Jakkolwiek zła dieta również może powodować mnóstwo zaburzeń.... zobacz szczegóły wpisu »