Podkategoria: Projektowanie

Wacława Krawczyk - Design

Wacława Krawczyk - Design »Dodano - 19.12.2018

Wk Design to niepowtarzalne biuro projektowe jakie stanęło w 1998r. w Doniecku na Ukrainie zaś od 2015r. egzystuje na trwałe obecne w Polsce. Od początku swego funkcjonowania firma skoncentrowała się na fachowym projektowaniu unikatowych eleganckich mebli dla szerokiej jakości pensjonatów i mebli do hurtowej sprzedaży.... zobacz szczegóły wpisu »

Sprawdziany z przyrody

Sprawdziany z przyrody »Dodano - 17.09.2018

Zapewne jak jeszcze nie uczęszczałeś regularnie na zajęcia do szkoły podstawowej, byłeś pewny że nauczanie przyrody będzie czystą przyjemnością. Poznawanie świata zwierząt czy roślin przecież musi być ciekawe i wciągające. Jednak nie wziąłeś pod uwagę tego, że po każdym zakończonym dziale będzie czekał Cię sprawdzian z... zobacz szczegóły wpisu »

Psychoterapia w Częstochowie

Psychoterapia w Częstochowie »Dodano - 09.09.2018

Psychoterapia jest formą leczenia, poznawania i uczenia się siebie. Daje możliwość zrozumienia rządzących nami mniej świadomych mechanizmów, dzięki czemu potrafimy dokonać zmiany i kierować sobą i swoim życiem w sposób dobry i satysfakcjonujący. Dzięki psychoterapii potrafimy poradzić sobie z różnymi trudnymi stanami e... zobacz szczegóły wpisu »

Projektowanie - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: