Psychotronika

Ludzki umysł tak naprawdę nie pozostał także do końca zbadany. Oznacza to, iż może mieć on takie możliwości których nie spodziewa się cała społeczeństwo. Istnieje sporo dziedzin naukowych mający bezpośredni związek spośród tym, co dzieje się w mózgu. Ich kluczowym celem jest kontrola. Nową, lecz fascynującą sferą jest psychotronika będąca ''córką'' parapsychologii. Jest to interdyscyplinarne badanie dotyczące wzajemnych oddziaływań, a także energetycznych związków zachodzących nie wyłącznie pomiędzy organizmami, ale również ich środowiskiem zewnętrznym oraz wewnętrznym. Warto pójść na studia o charakterze psychotronika. Są tam interesujące zajęcia jak np. Mowa ciała, Hipnoza, Symbolika, Widzenie aury, Psychografologia itd. Nadto organizowane są liczne warsztaty oraz kursy połączone z psychotroniką. To wszystko odnajdą Państwo na: psychotronika. szkola. pl.

Oceń stronę

Ocena: 1.0/10 (1 głos)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Firma sprzątająca Poznań

Firma sprzątająca Poznań »Dodano - 25.10.2016

Nie lubisz uprzątnąć w domu? Nie masz czasu? Nie podobają ci się efekty Twojego sprzątania? Nie ma problemu, chętnie wykonamy to za Ciebie!, ponieważ sprzątamy również w kamienicach i mieszkaniach! Doskonale wiemy jak to zrobić, ponieważ szorowanie mieszkań, wykonuje stały personel – osoby z wprawą i odpowiednim przygo... zobacz szczegóły wpisu »

Tłumacz przysięgły uk

Tłumacz przysięgły uk »Dodano - 10.01.2018

Dobra znajomość języka obcego jest istotna w zdobyciu wymarzonego stanowiska pracy. Aczkolwiek bywa też i tak, iż teksty pisane specjalistycznym językiem wymagają tłumaczenia profesjonalisty. Należą do nich np. teksty medyczne, techniczne, prawnicze itp. Dlatego tłumacz przysięgły uk to osoba, z której usług należałoby... zobacz szczegóły wpisu »

Skup łożysk

Skup łożysk »Dodano - 20.05.2019

Coś co z pozoru może się wydawać dla nas bezwartościowe toż dla kogoś będzie jak najbardziej przydatne. Takowa sytuacja jest jedną z najtrafniejszych form zarobku. Niestety mnóstwo osób zamiast coś sprzedać to bez zastanowienia się po prostu wyrzuca pieniądze. Jeżeli mają Państwo nowe łożyska, tudzież już wyjątkowo tak... zobacz szczegóły wpisu »

SU - Sesja Zdjęciowa Warszawa bull; Sepioło Ula Fotografia

SU - Sesja Zdjęciowa Warszawa »Dodano - 02.07.2019

Sesja zdjęciowa Warszawa, sesje rodzinne, zdjęcia portretowe, fotografia biznesowa, czy sesje kobiece to tylko część sesji zdjęciowych jakie oferuję. Warszawa to główny rejon moich działań ale w zależności od projektu pracuję w całej Polsce. Sesje zdjęciowe wykonuję w ciekawych wnętrzach i w plenerze. Po każdej sesji f... zobacz szczegóły wpisu »

Fotowoltaika pomorskie

Fotowoltaika pomorskie »Dodano - 06.02.2020

Człowiek z rzetelnością jest istotą najmądrzejszą na ziemi. Zwierzęta nie są w stanie dorównać intelektowi który ma człowiek. Są one jakby jemu poddane. Dzieje się tak również z zielenią, Niestety działania ludzi nie zawsze wpływały plus wpływają na środowisko naturalne. W rezultacie doszło do dużej ilości zniszczeń or... zobacz szczegóły wpisu »

Lokalizator gps

Lokalizator gps »Dodano - 30.03.2020

Innowacyjna technika poszła niezywkle do przodu. Ludzie często nie zdają sobie sprawy z owego jak sporo są w stanie uzyskać to dzięki innowacyjnym wyjściom. Z pewnością prowadzenie działalności jest o wiele prostsze. Gdyż w wielu przypadkach nie potrzeba być na miejscu, by móc zweryfikować co dzieje się z pracownikiem.... zobacz szczegóły wpisu »

Podsłuch w telefonie

Podsłuch w telefonie »Dodano - 13.08.2020

Technika jest dziedziną, jaka dokonała rewolucji w życiu społecznym. To dzięki niej posiadamy tak wiele urządzeń. To one znacząco ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Bez nich spośród całą gwarancją byłoby zdecydowanie gorzej. Posiadają one mnóstwo funkcji. Jedną z nich jest niewątpliwe dotarcie do prawdy. Albowiem ... zobacz szczegóły wpisu »

Kamperem na Mazury

Kamperem na Mazury »Dodano - 02.02.2021

W życiu nie można ciągle posiadać jakichkolwiek wymówek. Bowiem w ten sposób człowiek jedynie pogrąża sam siebie. Unikając pewnych rzeczy nie czerpie się z życia. Najlepszym sposobem na poznanie świata są wyjazdy. Jednak częstą wymówką ludzi jest to, iż są one za kosztowne nawet w Polsce. Dzieje się tak zwłaszcza stąd,... zobacz szczegóły wpisu »

Blog pisarski

Blog pisarski »Dodano - 17.05.2021

Warto posiadać wszelkie pasje. Wówczas nie jesteśmy zdani na nudę ani rutynę, skoro nasze hobby nadaje życiu sens oraz sprawia, iż w oczach kolejnych ludzi jesteśmy niezwykle interesujący. Często możemy wykorzystać na tymże, że inni ludzie dzielą się spośród nami własnymi pasjami. Tak jest na przykład w przypadku pisar... zobacz szczegóły wpisu »

Pożycz pieniądze przez Internet

Pożycz pieniądze przez Intern »Dodano - 26.08.2021

Pieniądze ponoć i szczęścia nie dają, ale są niebywale przydatne każdego dnia. Czasami nie posiadamy wyjścia i musimy zadecydować się na pożyczkę bądź kredyt. Jednak tok uzyskiwania pieniędzy od banku pozostaje długi i żmudny, dlatego mnóstwo osób szuka odmiennej metody. Jeśli już pożyczaliśmy od rodziny czy kolegów, t... zobacz szczegóły wpisu »