Transport międzynarodowy

Firma Overnight Clinical Services wykonująca usługi dla branży medycznej i farmaceutycznej obsługujemy firmy zarówno w kraju jak i za granicą. Specjalizujemy się w transporcie przesyłek w kontrolowanej temperaturze oraz w stanie głębokiego zamrożenia z wykorzystaniem chłodziwa jakim jest suchy lód. Poszerzając corocznie zakres swoich usług wykonujemy obecnie transport w ciekłym azocie w specjalnie do tego typu transportu przygotowanych zbiornikach. Zapewnienie ciągłości dostaw w tym zakresie jest dla nas priorytetowe. Współpracując z producentami opakowań do transportu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie opakowania w zależności od specyfikacji przesyłki. Realizujemy transport w trzech zakresach temperatur:
od +2°C do +8°C
od +8°C do +15°C
od +15°C do +25°C
Wykonujemy również usługi w stanie głębokiego zamrożenia wykorzystując do tego zadania chłodziwo jakim jest suchy lód. Transport w stanie zamrożonym wykonywany jest zakresie temperatur: - 65°C do – 85°C. Współpracując z międzynarodowymi przewoźnikami dostarczamy przesyłki do 200 krajów. Transport międzynarodowy wykonywany jest poprzez transport drogowy lub lotniczy. Nasz zespół zajmujący się logistyką dostaw organizuje również dostawy leków z wykorzystanie transportu łączonego: drogowego z lotniczym.

  • Tytuł wpisu: Transport międzynarodowy
  • Adres witryny: www.ocs.pl
  • Data dodania: 27.06.2022 roku
Oceń stronę

Ocena: 2.4/10 (35 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Usługi transportowe Gdańsk

Usługi transportowe Gdańsk »Dodano - 17.10.2016

Każdy z nas, chce posiadać własne mieszkanie. Natomiast, kiedy je mamy, pojawia się kłopot z przeprowadzką. Rzadko kiedy posiadamy tak duży samochody, by móc przetransportować cały nasz dobytek do nowego lokum. Jeżeli mamy kogo w rodzince, albo pośród znajomych, którzy posiadają swoją firmę, na pewno będą w stanie udos... zobacz szczegóły wpisu »

M-Mar Jelenia Góra

M-Mar Jelenia Góra »Dodano - 05.06.2017

Na krajowym rynku pojawia się coraz większa ilość firm, które specjalizują się handlem. Aczkolwiek nie zawsze mają one swoje pojazdy, którymi mogłyby przewozić towar. Potrzeba albowiem myśleć o tym, iż muszą pozostać one właściwie przygotowane, aby dostarczane rzeczy nie zostały w trasie uszkodzone. Wszystkim takowym f... zobacz szczegóły wpisu »

Busy z Anglii do Polski

Busy z Anglii do Polski »Dodano - 19.11.2018

BusydoAnglii. pl – To strona www proponująca przejazdy osób oraz przewóz przesyłek międzynarodowych między Polską oraz Anglią. Naszą cechą jest solidność, zaufanie a także miła atmosfera. Zależy nam by jacykolwiek podejmujący rodzime busy z Anglii do Polski czuli się w trakcie pełnej drogi komfotowo jak również stabiln... zobacz szczegóły wpisu »

Gdansk taxi

Gdansk taxi »Dodano - 13.11.2018

Siedzeniem w domu człowiek nic nie zdobędzie. Potrzeba wyjść do ludzi oraz zajmować się owym co ma do zaoferowania świat. Bez najdrobniejszych wątpliwości najwięcej zapewniają człowiekowi podróże. To dzięki nim może on poznać dużo. Bez kwestionowania zwiększa toż nowe horyzonty, a także nadzwyczaj niejednokrotnie umożl... zobacz szczegóły wpisu »

Gdansk wycieczka

Gdansk wycieczka »Dodano - 15.11.2018

Podróżowanie jest wyjątkowo istotne. Gdyż dzięki niemu każdy spośród nas może odseparować od typowej codzienności. Poznawanie nowych środowisk pozwala na otworzenie się na ludzi, zaś także korzystanie z tegoż co najdoskonalsze. Jest owo nadzwyczaj ważne nie jedynie dla rozwoju określonej jednostki, ale również ogółu. W... zobacz szczegóły wpisu »

Tania przeprowadzka z uk

Tania przeprowadzka z uk »Dodano - 07.11.2018

Zmiana dotychczasowego stylu życia z rzetelnością nie należy do najprostszych, a już zwłaszcza, kiedy w grę wchodzi rutyna. Trudno jest odstawić całkowicie na bok stare przyzwyczajenia, jakie dawały nam pewnego rodzaju komfort, zaś jeszcze bezpieczeństwo. Acz jeśli chce się od życia czegoś więcej toż pozostanie w stary... zobacz szczegóły wpisu »

Transport gabarytów

Transport gabarytów »Dodano - 30.03.2019

Firma Szukała-Trans, funkcjonuje w branży od początku lat 90-tych proponuje kompleksowy i również profesjonalny transport ponadgabarytowy maszyn i również urządzeń. Znaczny standard usług a oprócz tego długoletnie doświadczenie naszych ludzi zapewniają usługi logistyczne i transportowe na najwyższym poziomie. W propozy... zobacz szczegóły wpisu »

Suwnica mobilna

Suwnica mobilna »Dodano - 30.03.2019

Dostosowywanie się do wymagań bezpieczeństwa podczas transportu jest bezpośrednio związane z prakseologią i również odpowiednim wykorzystywaniem surowców. Nikt bowiem nie chce, ażeby przewożone rzeczy zostały w jakikolwiek sposób naruszone czy uszkodzone, jako że wygenerowałoby to kolejne koszty - przykładowo związane ... zobacz szczegóły wpisu »

Wynajem busów Białystok

Wynajem busów Białystok »Dodano - 17.04.2019

Transport jest dziedziną z jakiej dosłownie każdy korzysta. Obecnie jest on niezwykle rozwinięty. Dzieje się to za sprawą motoryzacji w której jest coraz toż więcej innowacyjnych rozwiązań. Poza tym zjawiają się nowe pojazdy. Chociaż pomimo tego to komunikacja publiczna jest średnio kojarzona poprzez przewagę ludzi. Ch... zobacz szczegóły wpisu »

Bezpieczny przewóz zwierząt

Bezpieczny przewóz zwierząt »Dodano - 13.05.2020

Posiadacze zwierząt często borykają się z problemem, jakim jest podróż z pupilami podczas jazdy autobusem, pociągiem czy samolotem. Przewozy z psem czy innymi zwierzętami nieraz sprawiają trudność dla samego właściciela czy przewoźników. Niemniej jednak, pojawia się coraz więcej dostępnych ofert przejazdów do różnych k... zobacz szczegóły wpisu »