Weterynarz Warszawa

Oferta naszego gabinetu obejmuje między innymi: porady związane z żywieniem, leki przeciwko robakom, badania okresowe, szczepienie ochronne, kompleksowe diagnozowanie oraz leczenie schorzeń układu oddechowego, leczenie zaburzeń immunologicznych, ortopedię, dermatologię, diagnostykę chorób przyzębia, chirurgię stomatologiczną albo chirurgię lecznicą, strzyżenie. Również prowadzimy niewielki sklep, w którym możesz kupić zróżnicowane produkty. Oczywiście weterynarz warszawa jeździ do pacjentów - w Warszawie i w jej okolicach. Większą ilość informacji na temat naszego gabinetu znajdziesz pod adresem domvet. pl. Serdecznie zapraszamy na stronę i do skorzystania z naszych usług!

  • Tytuł wpisu: Weterynarz Warszawa
  • Adres witryny: www.domvet.pl
  • Data dodania: 11.04.2013 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.9/10 (53 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Biuro polowań w Kanadzie

Biuro polowań w Kanadzie »Dodano - 04.06.2016

Państwa profesjonalne biuro polowań, ale nie możecie znaleźć żadnej interesującej firmy w rozsądnej cenie to jeszcze dziś odwiedźcie naszą stronę internetową i bardzo dokładnie zapoznajcie się z naszą ofertą. Jako firma, której głównym profilem działalności jest organizacja polowań w Kanadzie, oferujemy również preparo... zobacz szczegóły wpisu »

Tresura psa książka

Tresura psa książka »Dodano - 05.06.2017

Piesek najprawdziwszym przyjacielem człowieka. Jest to powiedzenie, jakie ma w sobie sporo racji. Nikt nie obdaruje nas takową miłością jak psiak, który zawsze będzie cieszył się, jak wrócić do domu, nawet jeśli nie było nas tylko parę minut. Jednakże trzeba pamiętać, że pieseczka potrzeba nauczyć przynajmniej podstawo... zobacz szczegóły wpisu »

Nużyca - skuteczne leczenie

Nużyca - skuteczne leczenie »Dodano - 10.02.2019

Vetericyn Wound and Skin Care to zupełnie nowy artykuł, który jest całkowicie sprawdzony dla zwierząt. Można zastosować go na skórę kotów, psów, kanarków czy koni - zawsze będzie działał zgodnie z przeznaczeniem. Używa się go na większe rany, podrażnienia, otarcia, oparzenia, grzybice, wysypki i infekcje bakteryjne. Ak... zobacz szczegóły wpisu »

Hotele dla kotów Kraków ceny

Hotele dla kotów Kraków ceny »Dodano - 23.02.2019

Hotel dla zwierząt, , Nasze koty" nieprzerwanie realizuje wysokiej klasy usługi. Dzięki wielu latom doświadczenia wypracowaliśmy sobie wizerunek hotelu, , godnego zaufania". Zapewniamy profesjonalną opiekę czworonożnym pupilom, pamiętając w tym samym czasie o ich samopoczuciu a oprócz tego najwyższym komforci... zobacz szczegóły wpisu »

Uprawa wertykalna - sioubiz.pl

Uprawa wertykalna - sioubiz.p »Dodano - 16.09.2019

Hodowla roślin wymaga posiadania właściwego sprzętu, który zapewni staranną pielęgnację. Zwłaszcza jeśli hoduje się gatunki z innych stref klimatycznych, które posiadają trudne do zrealizowania wymagania. Firma Sioubiz zajmuje się dystrybucją wszelakich urządzeń oraz oprzyrządowania, niezbędnego do tego, aby hodować ba... zobacz szczegóły wpisu »

Dendrobena Veneta

Dendrobena Veneta »Dodano - 21.07.2020

Ostatnim znaczącym zadaniem, przed jakim stoi cały świat jest ochrona środowiska. Przez wiele lat Ziemia była zatruwana przez nagły postęp ludzkości. Powstające obiekty przemysłowe, stosowanie zaawansowanych technologii i wytwarzanie ogromnej ilości plastiku sprawiły, iż zaczęło się globalne ocieplenie, które może być ... zobacz szczegóły wpisu »

Hodowla akit japońskich

Hodowla akit japońskich »Dodano - 11.08.2020

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszej hodowli. Hodowla akit japońskich Dworska Ostoja oferuje psy zdrowe, posiadające rodowody FCI światowej federacji kynologiczne oraz wystawianą przez nas pisemną gwarancję o zdrowiu szczeniąt. Psy w hodowli Dworska Ostoja są traktowane jak członkowie rodziny. Zapewniam... zobacz szczegóły wpisu »

Maroc fotorelacja - sidbank.pl

Maroc fotorelacja - sidbank.p »Dodano - 14.10.2020

SidBank. pl to strona dla osób potrzebujących wykorzystać dobrotliwe własności konopi indyjskich. Atuty tej rośliny są coraz to bardziej doceniane, toteż coraz więcej osób poszukuje miejsc, gdzie można zaopatrzyć się między innymi w nasiona, lecz też w inne artykuły z konopi. Z rośliny tej realizowane są rozmaite produ... zobacz szczegóły wpisu »

Szkółka Róż Hyżowie - Sadzonki róż pnących i innych

Szkółka Róż Hyżowie - Sadzonk »Dodano - 18.07.2022

Szkółka róż oferująca sadzonki róż na sprzedaż także za pośrednictwem swojego internetowego sklepu. Innymi słowy możesz w niej nabyć doskonałe gatunkowo, zdrowe i zadbane krzewy róż i to niezwykle szybko i wygodnie. Kupując online, nabyte przez Ciebie sadzonki róż trafią pod Twój adres przesyłką kurierską. Krzewy róż s... zobacz szczegóły wpisu »