Programy edukacyjne - dobra koncentracja uwagi

Umiejętność taka jak dobra koncentracja uwagi wyraźnie sprzyja właściwemu wywiązywaniu się z obowiązków.
Od wczesnych lat życia wraz ze wzrostem usamodzielniania się człowieka wzrasta również liczba obowiązków, jakie na niego spływają. Jest to uzasadniona konieczność w świecie ludzkim, gdzie szanuje się zasadę odpowiedzialności społecznej.
Skupienie uwagi pomaga postawie odpowiedzialności. Można zatem zaryzykować tezę, że koncentracja uwagi jest w pewnym sensie umiejętnością społeczną. Człowiek skupiony potrafi służyć innym pomocą jak równocześnie samemu się rozwijając.
Programy oraz gry edukacyjne z serii Akademia Umysłu wspierają kształtowanie umiejętności takich jak wspomniana koncentracja uwagi.
To połączenie rozrywki z nauką. Przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Programy i gry edukacyjne takie jak: Pamięć, Koncentracja uwagi, Szybkie czytanie czy Junior efektywnie trenują umysł i wskazują jak skutecznie się uczyć. Taka zabawa edukacyjna poprawia zapamiętywanie, koncentrację uwagi i szybkie czytanie.

  • Tytuł wpisu: Programy edukacyjne - dobra koncentracja uwagi
  • Adres witryny: www.akademia-umyslu.pl
  • Data dodania: 31.05.2016 roku
Oceń stronę

Ocena: 4.0/10 (42 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Agencja marketingu mobilnego Kiss Digital

Agencja marketingu mobilnego »Dodano - 13.03.2013

KISSdigital to firma budowana przez ludzi z doświadczeniem i pasją. Od długich lat zajmujemy się marketingiem w sieci ale nie jest to nasze jedyne zajęcie. Wykorzystujemy najświeższe techniki, wykorzystujemy zaskakujące wyjścia. Organizujemy kampanie reklamowe i promocyjne, które zadziwiają nawet niezwykle wymagających... zobacz szczegóły wpisu »

Continent of the Ninth

Continent of the Ninth »Dodano - 03.06.2016

Dobrze wiemy jak Polacy cenią sobie darmowe gry, sądzimy że większość z Was miała już styczność z nie jedną produkcją z tego gatunku. Na pewno spodobały Wam się takie gry jak Runes of Magic, Allods, Dragon Nest, ale najlepszą z nich była oczywiście gra firmy Webzen - C9 Online. Z tego też względu stworzyliśmy Polski Fa... zobacz szczegóły wpisu »

Loudwarez.pl - Będzie o Nas głośno! warez, darmowe filmy hd, darmowe gry pc, darmowe filmy erotyczne

Loudwarez.pl - Będzie o Nas g »Dodano - 09.03.2017

Warez na którym znajdziesz wszystko! Filmy, gry, programy, seriale, bajki, anime, ebooki, tapety, darmowe filmy erotyczne i naprawdę wiele więcej i to wszystko za darmo! Jeśli jesteś fanem dobrego kina, musisz sprawdzić nasze darmowe filmy hd, natomiast jeśli wolisz dobrą grę sprawdź darmowe gry pc - posiadamy setki ar... zobacz szczegóły wpisu »

Wartościowe linki

Wartościowe linki »Dodano - 26.08.2017

Godziolink. pl to idealne miejsce dla wszystkich tych ludzi, którzy pragną całkowicie bezpiecznie i co najważniejsze bardzo skutecznie pozycjonować swoje własne strony www. W moim sklepie online odnajdą Państwo wspaniałe katalogi i linki z for tematycznych, za sprawą których wskoczycie na najwyższe pozycje dosłownie na... zobacz szczegóły wpisu »

Cs 1.6 ns

Cs 1.6 ns »Dodano - 09.10.2017

Ongiś wolny czas spędzano na czytaniu książek, zabawie na świeżym powietrzu, wychodzeniu do teatru, czy restauracji. Jak widać dawniej było mniej możliwości. Dzisiaj technologia stwarza o wiele więcej opcji. Na pewno najwięcej zmieniło powstanie internetu. Albowiem dzięki niemu multum aspektów życia ludzi się polepszył... zobacz szczegóły wpisu »

Gry darmowe dla dzieci

Gry darmowe dla dzieci »Dodano - 14.11.2017

Jak nasze dzieci spędzają wolne chwile? Jeszcze parę lat temu cały czas biegały po dworze bawiąc się w ganianego, grając w piłkę nożną oraz inne gry. Jednakże dziś wygląda to zupełnie w inny sposób. Pewnie większość rodziców odpowie, że niestety jednak ich pociechy większość czasu siedzą przed laptopami. Warto jednak p... zobacz szczegóły wpisu »

MMORPG

MMORPG »Dodano - 09.11.2018

Pasjonować można się tak rzeczywiście wszystkim czym się chce. Obecnie dzięki rozwojowi techniki mamy więcej możliwości tudzież dziedzin, którymi można się interesować. Z gwarancją dziś wielką popularnością cieszą się gry komputerowe. Dotyczą one różnych tematyk oraz każda ma co innego na celu. Mnóstwo z nich powstało ... zobacz szczegóły wpisu »

Street race

Street race »Dodano - 17.11.2018

Obecnie technologia zawładnęła każdą sferę życia. Na pewno warto z niej czerpać. Acz potrzeba robić to odpowiednio. Technologia jak i każda dziedzina może być zastosowana dobrze albo nieprawidłowo oraz nie ma innych opcji. Dlatego trzeba właściwie wykorzystywać technologiczne rozwiązania. Acz toż wcale nie oznacza, iżb... zobacz szczegóły wpisu »

Ogien

Ogien »Dodano - 11.08.2020

Odpoczynek jest niezwykle znaczący równocześnie dla dzieci jak i dorosłych. Spędzać wolny czas powinno się na czynnościach, jakie się niezwykle ceni. Jedynie w taki sposób będzie można się odprężyć. Zupełnie inaczej nigdy się nie wypocznie. Obecnie mamy wiele dostępnych opcji na to co robić z wolnych chwilach. Niewątpl... zobacz szczegóły wpisu »

Darmowe gry online

Darmowe gry online »Dodano - 21.01.2021

Rozrywka jest ważną częścią dnia każdego z nas. Dokładnie to powoduje, że tak powszechnie siadamy do komputera stacjonarnego, bądź też laptopów. Szukamy w internecie gier, które nas zainteresują. Znaczące jest to aby były one darmowe. Właśnie dzięki temu możemy urozmaicić sobie czas oraz zapomnieć o wszystkim tym co na... zobacz szczegóły wpisu »