Andpol Bis Konin

Andpol Bis lider na rynku polskim w dystrybucji produktów metalurgicznych. W ofercie posiadamy kraty pomostowe, stopnie schodowe, uchwyty do mocowania krat. Oferujemy najwyższej jakości kraty zgrzewane, ocynkowane, czarne stalowe, nierdzewne – kwasoodporne. Dysponujemy bardzo dobrze wyposażonym magazynem krat gotowych, dzięki czemu towar wysyłany jest niemal od razu po złożeniu zamówienia. Przy współpracy ze stałymi klientami uzgadniamy indywidualne warunki dotyczące rabatów i terminów płatności. Zapraszamy do współpracy.

  • Tytuł wpisu: Andpol Bis Konin
  • Adres witryny: www.andpolbis.pl
  • Data dodania: 04.06.2016 roku
Oceń stronę

Ocena: 3.8/10 (50 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Szukanie przecieku wody z instalacji

Szukanie przecieku wody z ins »Dodano - 04.06.2016

Jeśli:wskaźnik wodomierza ciągle obraca się choć wszystkie krany pozostają zakręcone a zużycie wody pokazywane przez wskaźnik wodomierza jest większe niż 1 litr/godz., ciśnienie wskazywane przez ciśnieniomierz na kotle centralnego ogrzewania spada od 1, 5 bara do zera w ciągu 0, 5-1 godz., konieczne staje się dopełnian... zobacz szczegóły wpisu »

Poliwęglan

Poliwęglan »Dodano - 04.06.2016

Wiele gałęzi przemysłu oraz życia codziennego potrzebuje do istnienia nietypowych surowców. Ze względu na bezpieczeństwo szczególnie potrzebuje się wytworów nietłukących, niepodatnych na uderzenia, ale równolegle stylem przypominających szkło. Poliwęglan lity wypełnia wszelkie te wymogi, oraz ponadto osiągalny jest w r... zobacz szczegóły wpisu »

Pakowanie do transportu

Pakowanie do transportu »Dodano - 01.06.2016

Firma Spakujemyto Zajmuje się wszelkimi usługami pakowania. Nasza specjalność to wielkogabarytowe pakowanie przemysłowe folią termokurczliwą. Jesteśmy w 100 % mobilni, dostępni 7 dni w tygodniu/24 godziny na dobę. Opakowania foliowe zapewnią ochronę pakowanych obiektów przed kurzem, brudem, wilgocią, słońcem, uszkodzen... zobacz szczegóły wpisu »

Jaka glazura do łazienki

Jaka glazura do łazienki »Dodano - 17.09.2016

Blog jaka glazura do łazienki porusza problemy dzisiejszych czasów dotyczących wykończenia wnętrz. Przede wszystkim na blogu dostępne są informacje przydatne przy wyborze i samym montażu mozaiki szklanej i mozaiki kamiennej. Mozaiki szklane i mozaiki kamienne to najczęściej pożądany produkt dostępny w sklepach budowlan... zobacz szczegóły wpisu »

Dokładna konserwacja witraży zabytkowych

Dokładna konserwacja witraży »Dodano - 18.10.2018

Zapewniamy projektowanie ciekawych witraży sakralnych dla Kościołów a także kompleksowe usługi konserwowania witraży zabytkowych. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami lecz i w Polsce, lecz również za granicą. Dla nas najważniejszym priorytetem jest zawsze satysfakcja i również zadowolenie klienta, dlateg... zobacz szczegóły wpisu »

Dom optymalny Warszawa

Dom optymalny Warszawa »Dodano - 06.10.2018

Posiadanie własnego domu to sen bardzo wielu osób. Jeśli i Wy macie takie marzenie, to musicie się zabrać za jego spełnienie. Nie wiecie jakkolwiek, jaki dom dokładnie wybudować? Namawiamy Was do zapoznania się z naszą bieżącą ofertą. Oferujemy wszystkim domy optymalne. Jeśli chcecie, ażeby Wasze domy były energooszczę... zobacz szczegóły wpisu »

Szafy sterownicze

Szafy sterownicze »Dodano - 10.10.2020

Firma JS Integral z siedzibą w Zielonej Górze to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji skrzynek, szaf oraz obudów metalowych. Funkcjonuje na rynku od wielu lat, realizując usługi a w szczególności dla budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego oraz branży górniczej. Dysponuje szeroką ofertą solidnie wykonanych... zobacz szczegóły wpisu »

Kompleksowe cięcie laserem bydgoszcz

Kompleksowe cięcie laserem by »Dodano - 05.12.2020

Czołowy polski wytwórca oddaje do Państwa dyspozycji osłony harmonijkowe. Nasza firma wytwarza zarówno osłony harmonijkowe jak oraz mieszki, służące np. do wymiany obudowy lub do nowych konstrukcji. W naszej ofercie posiadamy również osłony harmonijkowe o przekroju zamkniętym. Posiadamy długoletnie doświadczenie w wytw... zobacz szczegóły wpisu »

Żeliwo sferoidalne

Żeliwo sferoidalne »Dodano - 04.01.2021

Mało jest polskich firm z podobnie długą tradycją co Andoria. Ta odlewnia żeliwa działa nieprzerwanie od 1945 roku. Od tamtego czasu funkcjonowanie firmy przeszła wiele modyfikacji, natomiast jej misja pozostała ta sama. Andoria zawsze stawia jakość na pierwszym miejscu i dzięki temu cieszy się szacunkiem a także uznan... zobacz szczegóły wpisu »

Wysokiej jakości żwirek kwarcowy

Wysokiej jakości żwirek kwarc »Dodano - 25.05.2021

Przedsiębiorstwo Gredo zlokalizowana jest w Krakowie. Para się sprzedażą różnego rodzaju ścierniw, piasków suszonych jak także wielu innych produktów. W propozycji {dostępny|oferowany] jest również sprzęt do piaskowania i realizacji prac konserwatorskich. 30 lat doświadczenia w branży zaowocowało tym że firma zdobyła d... zobacz szczegóły wpisu »