Carline - Montaż klimatyzacji Kraków | Wentylacja | Projekt i serwis HVAC

Firma Carline od 1994 roku specjalizuje się w generalnym wykonawstwie systemów HVAC. Oferujemy projekt, a także montaż klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji, ogrzewania z użyciem pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych, jak również systemy oddymiania, detekcji CO oraz automatykę systemów HVAC. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i prywatnych. Wykonujemy montaż instalacji w małej, średniej i dużej firmie, a także w domu i mieszkaniu. nnGwarantujemy najwyższej jakości wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy począwszy od doradztwa przy wyborze rozwiązania, przez realizację i montaż systemów klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji, instalacji fotowoltaicznych, ogrzewania, oddymiania oraz automatykę HVAC, aż do końcowego uruchomienia instalacji. Wykonujemy późniejszy przegląd oraz serwis zrealizowanych instalacji. nnFirma Carline oferuje pełną gamę usług instalacyjnych. Bezpłatnie wykonujemy wizję lokalną na obiekcie, na której omawiamy wszystkie szczegóły związane z doborem odpowiedniego urządzenia, jak i jego montażem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań. Największy nacisk kładziemy na optymalizację oraz ekonomiczność proponowanych rozwiązań, które będą nie tylko wydajne, ale i energooszczędne. nnOferujemy:n• projekt klimatyzacjin• montaż klimatyzacji w domu i firmien• projekt wentylacjin• montaż wentylacji w domu i firmien• projekt ogrzewania (również z wykorzystaniem GHP)n• montaż ogrzewania do wszystkich pomieszczeńn• instalację pomp ciepłan• montaż rekuperacjin• detekcję CO, instalację oddymianian• automatykę systemów HVACnnRealizujemy projekty z pełnym zaangażowaniem, wykorzystując naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dopasowujemy pracę do potrzeb i oczekiwań.

  • Tytuł wpisu: Carline - Montaż klimatyzacji Kraków | Wentylacja | Projekt i serwis HVAC
  • Adres witryny: https://carline.com.pl
  • Data dodania: 17.12.2020 roku
Oceń stronę

Ocena: 4.3/10 (7 głosów)

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

Budimax – roboty ziemne, prace rozbiórkowe, usługi brukarskie, niwelacja terenu

Budimax – roboty ziemne, prac »Dodano - 18.08.2017

Zapraszamy do odwiedzenia firmowej strony internetowej i zapoznania się z oferty firmy. Oferujemy szereg rzeczy związanych pośrednio z branżą budowlaną. W ofercie firmy są przeróżne prace rozbiórkowe, w tym rozbiórka szpitali, zakładów, kopalni. Posiadamy sprzęt pozwalający przeprowadzić roboty ziemne, w tym niwelację ... zobacz szczegóły wpisu »

Wykańczanie wnętrz Bydgoszcz

Wykańczanie wnętrz Bydgoszcz »Dodano - 16.11.2018

Zmierzanie do czegoś jest wyjątkowo istotne. Sama drogą jaką pokonujemy, żeby uzyskać cel jest niezwykle budująca. Podczas realizacji swojego zamierzenia zyskujemy większego doświadczenia, tudzież ponadto kolejnych zdolności oraz poszerzamy wiedzę. Powszechnie mnóstwo osób chociażby nie zdaje sobie z tego sprawy. Z gwa... zobacz szczegóły wpisu »

Skuteczna ochrona katodowa

Skuteczna ochrona katodowa »Dodano - 16.11.2018

Firma Koreko świadczy usługi z zakresu zabezpieczania podziemnych konstrukcji stalowych, ochrony elektrochemicznej stacji paliw i podziemnych zbiorników artykułów ropopochodnych i również oferuje działania jakimi jest profesjonalna ochrona katodowa stalowych rurociągów a także innych obiektów stykających się z agresywn... zobacz szczegóły wpisu »

Pianka pur Szczecin

Pianka pur Szczecin »Dodano - 16.11.2018

Powszechnie mówi się, iż domek jednorodzinny to ciągła inwestycja. Pewnie każda osoba, która taki posiada zgodzi się z tym. Zarówno przy samym domku, jak także w ogrodzie za każdym razem znajdzie się coś do roboty. Oczywiście w sekundzie jak się do niego wprowadzimy, zaraz po skończonej budowie dosłownie wszystko wyglą... zobacz szczegóły wpisu »

Projektowanie systemów wentylacji

Projektowanie systemów wentyl »Dodano - 02.04.2019

Wentylacja polega na wymianie zanieczyszczonego powietrza, na świeże, o wysokiej jakości. Arwenter specjalizuje się w projektowaniu systemów wentylacji w domach jednorodzinnych, budynkach wielorodzinnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Firma jako jedyna na polskim rynku trudni się instalacją systemu wentylacji ... zobacz szczegóły wpisu »

Kostka brukowa Tychy - sprawdź

Kostka brukowa Tychy - sprawd »Dodano - 25.05.2019

Przedsiębiorstwo Budowlano - Projektowe Drokan 2, ma własną siedzibę w lokalizacji na miasto Tychy. To firma o prawie dwudziestoletniej tradycji a także doświadczeniu. Przedsiębiorstwo para się w najróżniejszego typu robotach brukarskich. Trudni się projektowaniem a także przygotowywaniem projektów na terenach prywatny... zobacz szczegóły wpisu »

DLH

DLH »Dodano - 23.06.2019

Podłogi z drewna egzotycznego z firmy DLH są proste w montażu, charakteryzują się doskonałą jakością i z powodzeniem nadają się na ogrzewanie podłogowe. W ofercie znajdują się podłogi lite bądź warstwowe z takich gatunków drewna, jak akacja, bambus, dąb, kempas, merbau i teak, do tego można dokupić chemię do podłóg, li... zobacz szczegóły wpisu »

Więźby i wiązary dachowe Prodrew

Więźby i wiązary dachowe Prod »Dodano - 06.09.2021

Firma PRODREW powstała z pasji do budownictwa. Od ponad 5 lat zajmujemy się projektowaniem oraz budową wiązarów i więźb dachowych. Nasza firma oferuje również usługi z zakresu projektowania i budowania domów - modułowych oraz kanadyjskich (szkieletowych). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która jest dostępna... zobacz szczegóły wpisu »

Zbiorniki magazynowania wody

Zbiorniki magazynowania wody »Dodano - 17.07.2022

Nasze przedsiębiorstwo jest jednym z większych a także w następstwie tego częściej wybieranych producentów oraz dostawców profesjonalnych zbiorników przeciwpożarowych. Jako firma z długoletnim doświadczeniem mamy sporę umiejętności a także liczne rozwiązania w kwestii projektowania, produkcji i montażu szerokiego zakre... zobacz szczegóły wpisu »

Fachowe cięcie liną diamentową

Fachowe cięcie liną diamentow »Dodano - 02.08.2023

KBS DIAMENT to wiodąca firma specjalizująca się w świadczeniu usług z zastosowaniem technik diamentowych. Nasza firma cieszy się uznaniem na rynku dzięki wyjątkowemu doświadczeniu oraz zaawansowanemu sprzętowi, który pozwala nam realizację różnorodnych zadań związanych z wierceniem oraz cięciem betonu, asfaltu, cegły, ... zobacz szczegóły wpisu »