Podkategoria: Kraków

Badania psychologiczne w Krakowie

Badania psychologiczne w Krak »Dodano - 24.10.2018

Prywatna placówka psychologiczna oferuje badania psychologiczne w Krakowie. Prowadzimy diagnozę i orzecznictwo psychologiczne. Oferujemy kompleksowe badanie osobowości i funki poznawczych (testy organiczne). Wystawiamy opinie dla ZUS, sądów czy zespołów niepełnosprawności, do uzyskania stopnia. Prowadzimy konsultacje p... zobacz szczegóły wpisu »

White Water Rafting Krakow - BumperBall.pl

White Water Rafting Krakow - »Dodano - 21.11.2019

W okresie wakacyjnym mamy okazję nie tylko dobrze wypocząć, ale i przeżyć przygodę życia. Zwłaszcza ekstremalne formy rozrywki przyprawiają o adrenalinę i wzmacniają atrakcyjność. Należy do nich spływ na tratwie. Oferujemy Państwu transport w obydwie strony do właściwego miejsca. Ponadto, przed samym spływie otrzymają ... zobacz szczegóły wpisu »

Biofeedback Kraków

Biofeedback Kraków »Dodano - 27.11.2018

Gabinet EEG Biofeedback w Krakowie. Prowadzimy diagnozę EEG, tj. fal mózgowych. Oferujemy trening i terapię metodą EEG Biofeedback. Jest to innowacyjna forma rehabilitacji, z której korzystał Adam Małysz u szczytu swojej kariery. Biofeedback zwiększa kreatywność, poprawia pamięć, zwalcza depresję i wypalenie zawodowe. ... zobacz szczegóły wpisu »

Rozwód kościelny

Rozwód kościelny »Dodano - 29.10.2018

Rozwody zdarzają się nie tylko w sądach publicznych, ale także w kościołach. Aby otrzymać rozwód kościelny potrzeba specjalisty związany z prawem kanonicznym, który wie w jaki sposób należy podejść do takiego problemu. Unieważnienie ślubu kościelnego wymaga dużej wiedzy. Jestem w stanie pochwalić się faktem posiadania ... zobacz szczegóły wpisu »

Www.automotocentrum.com.pl

Www.automotocentrum.com.pl »Dodano - 06.04.2019

Nasz serwis automatycznych skrzyń biegów jest w stanie zaproponować wysokiej jakości usługi w bardzo konkurencyjnych cenach. Na naszą korzyść przemawia przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, a zarazem renoma, jaką zdołaliśmy sobie wypracować. Działając na rynku, na którym panuje ogromna konkurencja, czyli w Krakow... zobacz szczegóły wpisu »

Serwis AGD, naprawa piekarników, pralek, lodówek Kraków - KRKserwisAGD.pl

Serwis AGD, naprawa piekarnik »Dodano - 04.04.2019

KRKserwisAGD. pl zajmuje się serwisem, montażem i konserwacją lodówek, pralek, zmywarek, kuchenek oraz innego sprzętu gospodarstwa domowego na terenie Krakowa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży a nasi technicy dysponują odpowiednimi kwalifikacjami oraz uprawnieniami. Działalność prowadzimy na terenie całego ... zobacz szczegóły wpisu »

Żłobek Akademia Muminków w Krakowie

Żłobek Akademia Muminków w Kr »Dodano - 11.05.2020

Szukasz przedszkola dla swojego dziecka? Chcesz, by czuło się tam jak w domu. Dzisiaj ciężko jest znaleźć przedszkole w Krakowie, które zapewni opiekę nad maluszkami połączoną z ciekawą dla nich nauką od najmłodszych lat. Małe dzieci są bowiem niezwykle ciekawe świata. My wychodzimy naprzeciw twoim oczekiwaniom. Sprawd... zobacz szczegóły wpisu »

Branding, Grafika, Fotografia – Kraków

Branding, Grafika, Fotografia »Dodano - 22.03.2021

W Łobzowska Studio Kraków działania skupiają się wokół szeroko pojętej komunikacji wizualnej. Nasz zespół składa się z fotografów, grafików a także specjalistów od strategii i wizerunku firm. Kompleksowa obsługa Łobzowska Studio zapewnia spójność wszystkich elementów nawet najbardziej wymagających projektów. Kompetencj... zobacz szczegóły wpisu »

Kraków - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: