Podkategoria: Makijaż

Makijaż permanentny brwi kielce

Makijaż permanentny brwi kiel »Dodano - 24.10.2019

Wizerunek w obecnych czasach spełnia ogromnie istotną kwestię. Owo dzięki niemu możemy np. zdobyć pracę, zrobić na kimś wrażenie, czy też stać się czyimś obiektem zainteresowania i mnóstwo więcej. Acz dobrze wyglądać powinno się przede wszystkim dla siebie oraz dla swojego lepszego samopoczucia. Jest toż wyjątkowo ważn... zobacz szczegóły wpisu »

Studio Wizażu i Stylizacji Ewa Budek

Studio Wizażu i Stylizacji Ew »Dodano - 25.02.2020

Gabinet Ewy Budek to miejsce, gdzie zajmujemy się takimi usługami jak: makijaż okolicznościowy, makijaż permanentny, henna pudrowa oraz zwykła. Mój salon mieści się w mieście Wołomin na ulicy Armii Krajowej 16A. Wyżej wymienionymi usługami zajmujemy się od roku 2007. Prowadzimy również szkolenia z wykonywania makijażu.... zobacz szczegóły wpisu »

Makijaż Permanentny Olsztyn

Makijaż Permanentny Olsztyn »Dodano - 13.04.2021

Studio Makijażu Permanentnego w Olsztynie zaprasza na zabiegi na brwi, oczy i usta. Makijaż permanentny Long-Time-Liner na tle innych marek wybija się pod względem precyzji, naturalności i trwałości. Makijaż permanentny Olsztyn wykonany tą metodą uznaje się obecnie za najbardziej doskonały. Sekret tkwi w najwyższej jak... zobacz szczegóły wpisu »

Wymiana baterii w zegarkach Warszawa Ochota

Wymiana baterii w zegarkach W »Dodano - 31.01.2022

Zmiana paska, zakup i zmiana bransolety, wymiana baterii w zegarkach Warszawa Ochota a także inne naprawy obejmujące zegarki naręczne, zegary ścienne, budziki znaleźć można w ofercie profesjonalnego zegarmistrza z Warszawy - Pani Monika Antas prowadzi zakład zegarmistrzowski od wielu i lat i świadczy usługi na najwyższ... zobacz szczegóły wpisu »

Makijaż - (można dodawać stronę z http:// lub https://):

Adres: